Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém v Opeře

Dobrý večer, mám problém s operou. vždy když v ni kliknu pravým tlačítkem tak se mi chce instalovat nějaký slovník, nevíte prosím jak to zrušit? děkuju

Jde o slovník kontrolující to, co zadáváš do formulářů nebo když píšeš e-mail, z hlediska jazykové správnosti. Ve starších verzích se musel složitě instalovat ručně (Opera používala tuším Aspell), nyní používá Hunspell a nese si v instalačním balíčku slovník pro angličtinu. Zjistí-li Opera, že používáš jiné národní prostředí (české), pokusí se stáhnout si pro daný jazyk odpovídající slovník. Doporučuji nechat proběhnout, velikost slovníku je minimální a asi každý někdy udělá překlep :)