Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přepravit obraz z Video 8 do PC ?

Poradí někdo odkaz na téma přenosu dat mezi páskovou videokamerou a PC ? Rád bych si totiž přímo do PC nahrál Video na ní pořízené, ale nedaří se mi ji zprovoznit. Přes USB mi to nevýchází, protože ovladač pro kameru je starý pouze pro XP a na W7 se mi ho nedaří zprovoznit, tudíž kameru vůbec neidentifikuje. Přes konektor 1394 je kamera rozpoznána, ale nevím jak dále s tímto pracovat,abych dokázal nahrát z kamery do PC. Děkuji za tip - SONY DCR-HC18E

Kameru propoj přes firewire (1394) a použij nějaky videoeditační software, třeba nejjednodušší windows movie maker (nevím teda jestli je i v sedmičkách). Jinak velmi dobré programy na střih videa - Pinnacle studio, Cyberlink PowerDirector - ten je zatím nejlepší, který jsem kdy používal..