Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak převést stránky z wordu na jednotlivé jpg?

Ahoj, mám dotaz, vytvořila jsem si kalendář ve wordu i s pozadím a teď potřebuju z jednotlivých stránek udělat jpg ..ale i s tím pozadím ..nevíte někdo jak na to? Předem dík za případné rady :-)Když to budu dělat přes printscreen a vložit např. do malování ..tak to mi pak připadá, že má horší kvalitu :-(

tak do toho bych nešel ani za nic, dneska kde jaka firma na tisk grafiky ma takovy programy,tohle bude prodelavka a katastrofa,... nechapu proč do neceho takovyho dete... nesmysl, pokud muzete jeste, ustupte...my si nechali delat ve firme ted brožury, letaky a dela se to v corelu, ta firma ma k dispozici vše mozny jakykoliv vstupy... a je to levny..fakt od tohodle jdete pryč

Nebylo. JPEG je ztratova komprese. Kazdy mezistupen navic snizuje kvalitu, takze vysledek bude jeste horsi.

Nepises presne pozadavky, ale obecne plati:
1) bezztratova komprese - ukladat do PNG, GIF (radsi nepouzivat), JPEG 2000 (komercne placeny), TIFF
2) pro kvalitni tisk se pouziva vektorova grafika

Klasicky obrazek je rastroveho charakteru, tzn. ze kazdy bod ma svoji pevnou pozici. Zvetseni rozliseni se dela pomoci algoritmu, avsak pri teto metode uz dochazi k ujme. Vektorova grafika je takova, ze se neukladaji "pozice bodu", ale primo vektory, takze muzes pracovat s neomezenou velikosti a obrazek je stale stejny. Je jedno, bude-li to A6 nebo plakat na billboard.