Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestavení nového počítače pro náročné hry

Zdravím,mám pomněrně starý počítač tady doma,moc toho nezvládne například hra GTA IV je na něm zkoro nehratelné,je v něm ještě Pentium 4 2.70 Ghz,paměti běhající kolem 400Mhz,mno rád bych ho vyměnil za mnohem lepší a moderní komponenty,potřeboval bych poradit jestli tyto komponenty k sobě řádně půjdou a bude to bez problému šlapat,aby nedošlo k přepálení nečeho nebo tak,snažil sem se vybírat podle všech detailů myslím si že by neměl být problém,podívejte se

msi-p43-c51-d134295.htm - deska
http://www.alza.cz/intel-core-2-quad-q8400-d122699 .htm - grafárna s 1GB
ct543 - Paměti DDR3 1066Mhz

Stálo by mě to do 10 000,chtěl bych se ještě zeptat zda by bylo třeba podle toho kupovat zdroj ? nebo jestli by se dal použít můj stávající ATX zdroj pro stejné napájení 1x 24 pinů a 1x 4 piny,mám ho na desce Soltek SL-86SPE-L,k tomu bych měl ještě jeden ten samý,ale téměř nový,děkuji za veškeré rady...

Tady to je v ALZE:
Můžeš vzít tuhle hodně osekanou verzi pro Core i 5 s cenou mírně nad deset tisíc.Grafika sice 4670 ale vpohodě si na ní do rozlišeni 1600x1200 zahraješ.Bude to výkonější sestava než ta výše s procesorem od AMD.Je tam velmi výkoný procesor,kteý bzdeš moct později vyměnit za lepší.
Tak vem toto:
asrock-p55m-pro-d139034.htm
http://www.alza.cz/intel-core-i5-750-quad-core-2-6 6ghz-95w-d136077.htm
sapphire-hd-4670-d135249.htm
http://www.alza.cz/napajeci-zdroj-seasonic-ss-400e t-d73730.htm
http://www.alza.cz/zeppelin-4gb-kit-ddr3-1600mhz-d 144286.htm

Dobře to by přijatelný bylo,ale co se týče týto základovky tak má jiné rozměry než potřebuji,potřebuji přesně 244x244mm,jinak mi ještě prosím řekněte jestli ta moje setava co sem si vybral stím procesorem AMD by běhala v pořádku,abych se mohl začít rozhodovat kterou si vyberu...

Hmm,tak to je blbý,11.5 tis dohromady nedam,budu se muset teda rozhodnout pro tu mojí AMD sestavu jen bezpečně potřebuju vědět že ty komponenty k sobě bez problému pudou jak řikam aby to běhalo,navíc taky instalace toho procesoru od AMD by byla daleko jednodušší,než u toho intelu,píšou tam že mají moc citlivý piny a že to vyžaduje odbornou montáž,přeci jen nechci něco po*