Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nainstalovat tiskárnu PSC HP 1410 ??

Dobrý den,
tutu tiskárnu mám již 2 roky, ale po přeprogramování počítače to po mě chce novou instalaci tiskárny, jenže já husa pravděpodobně vyhodila instalační CD... Pomůžete mi prosím někdo?
Změna kategorie, původně: Programování (Kurt)

Zlaté pravidlo - ovladače (ale i manuály a podobně) hledat na webu (tj. internetových stránkách) výrobce. Většinou tam jsou.

Technická: víš co obnáší pojem programování? To je psaní zdrojového kódu a výsledkem je nějaký program (aplikace). Tobě počítač nikdo nepřegramovával a instalace tiskárny taky rozhodně nepatří do kategorie programování, protože se u toho nic neprogramuje.