Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Takty Grafické karty

Zdravím, co je špatně? Na GK se nepřepínají 2D za 3D takty, když hraju jsou pořád nízké. Při projetí FurMarku jsou chvíli jak mají být ale za pár minut se sníží zase na minimum. Některé hry jsou při tom nehratelné.

Teď sem restartoval PC pustil FurMark takty jsou jak mají být vypnu ho pustim znova a jsou opět nízko. Ale před tím než sem ten test pustil tak 2D byli např. na jádru 300Mhz a po spuštění testu normalní 3D frekvence. Před druhým spuštěním najednou 2D nebyli (jádro) 300 Mhz ale 400Mhz a tak zůstaly i po spuštění testu.