Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký notebook?

Zdravim,
mám tu možnost vybrat si nota do 15 tisíc, který splňuje mé požadavky. Filmy, práce s grafickými aplikacemi (nic moc, jen aby to proste obcas utahlo), a obcasny hrani ... Mam 4 zástupce od 3 znacek a nevim, pro ktery se rozhodnout, proto se obracim na vas, treba tomu vic rozumite .. popr. jestli nabidnete jine reseni, zlobit se nebudu :-)

1. Hewlett-Packard ProBook 4510s

www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=70553

+ HP je podle me zaruka kvality
+ Slusna vybava
- leskly povrch, ale opravdu leskly, strasne lehce se pry uspini

2. MSI CX600X-077CZ

www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=69471

+ Vykonnostne splnuje vsechny me pozadavky
- Ze zkusenosti kamaradu vim, ze u MSI vrni vetrak (maji je u nas ve tride 3 lidi a vsem to dela)

3. MSI VX600X-051CZ

www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=64974

- To samé co u MSI předtím

4. DELL Inspiron 1545

www.alza.cz/dell-inspiron-1545-cerny-ubuntu-8-04-d146148.htm

+ Dell = kvalita
+ Vykonnostne splnuje vsechny me pozadavky
- Nema numerickou klavesnici

Kdyby jste nekdo mel jiny navrh, tak bych prosil aby se cenovej rozmezi pohybovalo do 15 tisíc, a aby byl notebook bez OS, nebo s Linuxem. Disk co největší a ramky co nejkvalitnější .. procesorum nerozumim, tkze to nechavam nahode :-)

Všem dekuji, za pripadne rady ..

Hele jak myslis :) Ono foto celkem klame, na tu cenu je podle meho smontovanej az moc dobre,nic nevrze,nejsou videt otisky atd ... kdo nebude mit doma neuveri,ze takto levny notebook muze mit tyto kvality. Jestli je tu nekdo vlastnikem stejneho ntbuku,pridejte prosim svuj nazor :)