Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ladění Reproduktorů 5.1

Mohu se prosím vás zeptat jak naladit reproduktory, aby šli všechny podle mě?Kde se to ladí?Protože každý hraje jinak.Myslím levý nejde slyšet skoro vůbec a další zase více atd..., ale nevím kde to vyladit.Nebo je to snad tím, že mám starou zvukovou kartu?

Operační Systém:Windows XP(Home Edition)
Zvukové zařízení:Unimodem Half-Duplex Audio Device(Nevím jestli je to důležité, ale raději to píši)

Vpravo dole u hodin bude ikona nějakého štelovátka na zvukovku, projdi si ikony. Pokud sis Windows instaloval sám amatérsky je možný že tam nebude nic.
Unimodem je modem který jsi měl z pc dávno vyhodit. Zvukovka bude popsána něco jako realtek high definition audio.