Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ocenění sestavy

Zdravím všecky,
potřeboval bych pomoct ocenit sestavu na prodej:

CPU: AMD X2 4200+
RAM: 4GB (4x 1GB, 667MHz Transcend)
HDD: 400GB Samsung
DVD vypalovačka
MB: Gigabyte, 1x PCIe 16x, 2x PCIe 1x, 4x PCI
VGA: HIS 2600XT
PSU: 400W Eurocase
Chladič - nějakej od Arctic cooling, nemá heatpipes, ale vůči boxu je slušnej
Bedna - asi nějakej Eurocase, minitower, je to tuctová bedna, ale má vpředu zabudovanej display s ukazateli teplot

Další doplňky - čtečka karet, další čelní panel na řízení větráků (Scythe), aktivní chladič na HDD.

Není to nijak extra hlučný, myslím, že by to šlo i ještě pěkně ztišit.
A podle postisku na bedně to je postaveno firmou Impact computers, tedy by to mělo být něco jako značkový PC.

Bližší podrobnosti o tom nevím, nepodařilo se mi dostat do Windows, z Linuxu se mi nepodařilo vyčíst vše.
Jestli se mi podaří prolomit heslo, tak zjistím, jestli to má i legální Widle (XP).

Tak přátelé, za kolik by se to dalo prodat?
A neměl by někdo zájem, když už jsme u toho?

Divný, v mým starým počítači jsem měl totální sračku LC Power 350W a asi 7 let to jelo, než tomu začaly vytíkat kondíky. A nějaký známky nestability tam nebyly.
Opravdu je to dogma. Vždyť na těchto Eurocase zdrojích jede drtivá většina počítačů a kolik % jich hoří, co? 50 %? 80% ? I kdepak... tyto zdroje mají problémy s velkými výkony, ale zmíněná sestava to bude jen lechtat.