Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co je noveho na poradna.net

aby ste vedeli, preco vznikol nalavo novy stlpec, tak ten bude indikovat rozne stavy. registrovani maju moznost oznacit svoju otazku ako vyriesenu(indikacia ikona zelena fajka), ked je otazka zamknuta moderatorom, tak je indikacia ikona zamok. registrovani uzivatelia mozu vkladat ankety. nezobrazuje sa uz vedla mena icq, email, ..., ako to bolo doteraz, ale kliknutim na nick sa zobrazia povolene veci v profile.

A co by som este vylepsil? Ked si zobrazim niekoho profil, tak nech tam nie je odkaz "Spat do poradne" ale nech ma vrati o ktok spat... je to podla mna blbost... lebo ked odpisujem na niekoho prispevok a pri tom si dam zobrazit jeho profil, tak potom dam "Spat do poradne" a mozem pisat odznova... radsej tam dat krok spat alebo "Naspat"...