Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s PC nebo Windows

Mám složené PC. Často přeinstalovávám počítač protože se vždycky začne po nějaké době divně chovat nebo se vůbec nespouští. Je to tím že mám PC složené? Ty problémy začaly až ted předtím to bylo v pohodě. Mám nainstalované Windows 7 Ultimate. Je problém v hardwaru nebo softwaru? díky za odpovědi.

Může to být spoustou věcí, třeba tím, že to "divné chování" (mohl bys blíž určit, co se při tom divném chování děje?) je zapříčeněno nějakým virem, který tam vždy nataháš (z nějaké oblíbené www stránky třeba). Zkus proskenovat PC programy SUPERAntiSpyware a Combofix. Třeba to najde nějakou havěť. Návod na použití máš tady na poradně (http://pc.poradna.net/a/view/380552-prohlednuti-po citace-na-skodnou-v-programu-superantispyware)

PS: Jinak příště si odpusť ty výrazy typu "možná xD", někteří lidé jsou na to alergičtí

Viry v PC nemám to sem si prověřil. Sestavu mám AMD Athlon X2 5000+, 2GB RAM DDR2, ATI Radeon X1650PRO 512MB, zdroj 350W, 160GB HDD. To divné chování je že PC např hned po startu zamrzne a musí jít na trvdý restart, pak následuje tak 3x restart protože nejde načíst OS a pak už to jde.

Často přeinstalovávám počítač protože se vždycky začne po nějaké době divně chovat nebo se vůbec nespouští.

problém je v administrátorovi.
1. běž vrátit své wow7 kdes je koupil, a chtěj peníze nazpět, že neumíš s windows dělat.
2. po čerstvé instalaci nastav práva správce svému psovi nebo mladší sestře, sobě nastav jen omezeným účet, a nezačne se ti tam nic divně chovat.