Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7, Windows media center

Zdravím. U několik dní starého notebooku se objevil tento problém: Když chci otevřít nějaký program jehož zástupci byli už od počátku na ploše, jako např. McAfee Security center nebo některé aplikace jako např. kalkulačka, tak po poklikání na ně se namísto těchto programů otevře Windows media center. Tento se otevře samovolně i několikrát po sobě...jen tak zničeho nic....Nevíte prosím co by to mohlo být a jak problém vyřešit? Předem moc díky.

Jo tak to sem řešil před týdnem. Cokoliv se pustilo třeba i internet explorer nebo sem se bláhově pokoušel spustit regedit tak se otevřelo debilní media center. No a v nouzovým to samý. Vzdal jsem to po půl hodině a nainstaloval znovu.

Akorát musíš dát pozor na data pokud tam něco máš, pokud budeš instalovat z originálního dvd nebude problém zuloží vše do adresáře windows.old. Pokud máš k notebooku recovery dvd tak to většinou data na "c" přemaže.