Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Počítač po zapnutí nenaběhne

Zdravím, mám takový problém se startem počítače. Po zapnutí se rozeběhnou větráky na procesoru a grafické kartě, ale deska ani nepípne a na monitoru se nic nezobrazí. Pokud je však počítač delší dobu bez napájení tak občas naběhne normálně a vše funguje. Problém nastane v momentě, když ho vypnu a třeba ho chci zase zapnout tak už nenaběhne. Zkoušel jsem vymněnit zdroj za nový, ale ani to nepomohlo, ještě jsem vyměnil paměti a opět nic. Na závěr uvedu nekteré specifikace je to: Processor Intel Pentium 4 od 1,5 GHz do 3,8 GHz na Socketu 478 (nevím přesně frekvenci) deska Abit IS7-E2, Graf. karta ASZ 128MB/64Bit, paměti 2x512 DDR 400 Veritech, Disc Maxtor 80Gb ATA/133 HDD, Zdroj eda 480P4 450W, DVD rom samsung SD 616. Prosím o jakoukoliv radu co mám dělat. Osobně se domnívám, že to bude deskou, ale nerad bych kupoval jinou, než zkusím všechny možnosti.
Předem děkuji za odpověď,
Luděk

Zdarec
Mě se stáva úplně to samé ale RAM paměti mám KINGSTON v 1. a 2. portu po 1GB a zbylé dva prázdné. Z toho usuzuji že RAMkami to způsobeno nebude (zkoušel jsem je měnit střídat a problém přetrvává). Desku mám ASUS M2NE-SLI osazenou procakem AMD anthlon X64 4200+, grafna je Nvidia Gforce 8600GT 2x v SLI (zkoušel jsem měnit) HDD seagate 250gb zdroj eurocase 450w

Zdarec, já mám uplně stejný problém a díval jsem se na ty kondenzátory a vypadají jako že jsou nafouklé (3)a ještě vipadají, že jsou asi naprasklé, ale to se třeba jenom zdá. Co s tym??? děkuji phek