Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pravidla pro avatar

Mohly by se taky zavést nějaká pravidla pro avatary - koukám a jeden uživatel si dal jako avatar obrázek marihuany. Toto je podle mě nepřípustné. Propagace marihuany dle mého zcela jistě nepatří na tento server, už krom faktu, že to je nelegální.
Danému uživateli bych dal nějaký termín do kdy si může avatar změnit, a kdybych byl administrátorem, tak pokud by si ho v daném časovém termínu nezměnil, zrušil bych mu účet a zablokoval přístup.

To není "obrázek marihuany", nýbrž obrázek listu technického konopí (s obsahem THC do 0,2%) a v tom případě se nejedná o drogu, ale o běžnou kulturní plodinu (používá se např. v automobilovém, nábytkářském, potravinářském, textilním, papírenském, chemickém a stavebním průmyslu).;-)
Velmi zajímavé počtení na toto téma je zde: 05KK031203.pdf

Jinak s těmi pravidly máš pravdu. Ovšem na avatary se vztahují stejná pravidla, jako na cokoliv jiného na této poradně - terms.php