Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nekonzistence v databázi poradny

Přišel jsem na zajímavý efekt:

Thread thread.php je jakoby smazaný - nevyskytuje se v seznamu otázek a pokud klepnete na přímý odkaz zobrazí se prázdná stránka.

Nicméně, dejte si vyhledat slovo "cenzura". Příspěvky z tohoto smazaného threadu se ve výsledcích hledání normálně vypíšou.

Upozorňuji na to, protože pokud je to chyba měla by se opravit dokud je poradna v beta provozu.

s pozdravem, Máslo

Áno je to príspevok z 27.2.2006 16:39.

Edit: Určite sa jedná o chybu, pravdepodobne je chyba pri mazaní všetkých odkazov z hlavného vlákna. Keďže hlavné vlákno neexistuje, tak sa neobjavia ostatné príspevky. Lenže tie ostatné tam sú a vymazaný je asi len odkaz na ne.