Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ID3 tagy - poraďte program

Dobrý den, potřeboval bych od vás poradit software.
Problém je následovný.Když si dělám knihovnu v iTunes a hodím tam album na ,kterém se podílelo více autorů ,tak se mi rozhází mezi už udělaná alba a musím jeden po druhém zadávat ID3 tagy ,abych je měl v jednom albu.
A proto bych potřeboval poradit nějaký jednoduchý ID3 editor ,abych si udělal to jedno album a až poté ho přidal do iTunes.

Díky za pomoc ...

Mám Vistu.... Najjednoduchšie to ide cez Prieskumníka. Označím si všetky skladby, ktoré mám v priečinku, kliknem v spodnej lište okna na "zobraziť ďalšie podrobnosti.." Zadám interpreta albumu do editovateľného políčka - Hotovo !!!
Nič jednoduchšie už hádam nemôže byť.:-)