Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem acer travelmate 4060 & win98

dobry den. potreboval by som na tento typ notebooku nahodit win98 a instalacia pada a win nejde nainstalovat. win98 tam potrebujem, pretoze iba pod nim mi funguje jeden program (hyperquest). instalacia padne ked sa win98 snazi detekovat hardware a zariadenia plug&play. je mozne ze to pada lebo notebook je uz proste novsieho typu a win nevie rozoznat tento hardware? skusal som aj emulaciu win98 cez virtualPC ale tam zas v Hyperqueste blbne zvuk. dakujem za pripadnu odpoved

no ono to praveze cez setup.exe ani nejde. takze som to instaloval cez setupcor.exe . ten hyperquest sa podarilo cez XP spustit ale aj tak nefunguje korektne. no ale prave som zistil ze na chipset 915gm ani niesu ovladace pod win98.