Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mazání cookies a odstranění souborů v exploreru

Ahoj,prosím vás,používám MozilluFirefox,ale občas otevřu i explorer,a to z toho důvodu,abych vymazal cookies.Najedu na nástroje,možnosti internetu,obecné,vymazat cookies(vymažu),odstranit soubory(vymažu),vymažu historii.Kouknu se na nastavení v dočasných souborech internetu,dám zobrazit soubory.Vše zmizelo.což je správně.Ale když vzápětí vypnu explorer,znova zapnu,tak tyhle dočasné soubory jsou tam pořád.Dříve bylo vše bez problémů.Zkoušel jsem mazat cookies,temp,i Temporary Internet Files ve skrytých složkách,používám k tomu winrar,nebo totalcommander.Ale vždy se tam v exploreru zase objeví cca 200 souborů.Mám xp,používám spyware terminátor,avast.Myslel jsem,že mám nějakého vira nebo breberky,ale nic jsem nenašel.Mám zkusit hledat v nouzovém režimu?Zkusil jsem i defragmentaci,myslel jsem, že se pc jen zbláznil .)Nevíte co s tím prosím?Díky M.

Takže toužíš mazat cookies v prohlížeči, který nepoužíváš? Není to tohle?

I was able to remove those problem cookies by unchecking the "preserve favorite website data" box in the delete browsing history window under internet options from the tools menu drop down menu in Internet Explorer. I rechecked the box after a reboot and voila, no more irritating cookies

Sice nechápu, k čemu je dobré mazat cookies v IE, ale používání WinRAR k tomuto účelu taky nerozumím.