Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Mail - problém se zobrazováním písmene "Š a š"

prosím Vás všechny o sdělení,zda se již někomu podařilo odstranit problém se zobrazováním písmene " Š a š " v programu Windows Mail.Vím,že se tento problém mnohokráte v počítačové poradně vzpomínal,ale nikde se mi nepodařilo najít účinné řešení.Prosím,poradí někdo ????? Všem mnohokráte děkuji za pokud možno podrobný popis - jsem pouze počítačový uživatel,tak pokud možno prosím o návod "polopatě".Díky.

Změna předmětu, původně: Windows Mail (host)

v příchozích emailových zprávách se nezobrazuje veké a malé " š ".Někde jsem četl,že je to prý udajně špatným nastavením kódování,ale v tom se vůbec nevyznám. V emailové zprávě se na př.objeví Máa (je to Máša) nebo Mía ( je to Míša) a podobně.Protože si s tím nevím rady,obracím se na všechny "dobré duše " a pevně věřím,že mi někdo poradí.Všem za každou dobře míněnou radu děkuji.