Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skryté soubory

dobrý den , potřegoval bych pomoct .. pustil jsem kamaráda na pc a nevím co s tím dělal, ale prostě ksryl mi soubory a nejak mi to nejde změnit ten atribut.. Dokumenty mi skryl.. vidím je v Total Commanderu otnačené jako skryté, ale třeba v Salamandrovi je už nevidím, takže nemužu přehrát hudbu prostě nic .. poraďte prosím ..děuji

V totalcommanderi mas v menu subor polozku zmenit atributy, mozes oznacit vsetky subory ktore su skryte, zvolit tu funkciu TC z menu a tam kliknut na read only atribut tak aby bol odskrtnuty a potvrdit. Ked to pise nejaku chybu tak napis presne jaku chybu.

A pozri sa aj na nadradenu zlozku ze jaky ma atribut, ked je skryta aj zlozka tak zmen atribut aj na zlozke.

pravděpodobně jen některým adresářům (složkám), které měl zrovna náhodou označené, přiřadil atribut ve vlastnostech: skrytý - aniž ten debil tušil co dělá. a podle toho jak máš náhodně nastavené různé průzkumníky a správce souborů, se ti ten obsah zobrazuje nebo ne.

vyšší level by byla změna přístupových práv, ale z toho ho nepodezírám - důsledek takového jednání vyžaduje aspoň nějakou inteligenci (tušit co a proč dělá), a nikdo soudný soudný se nesere do cizího pc aby předělával nastavení práv podle sebe. debil ano - ale předpokládám že takové lidi nepouštíš do bytu.

co s tím: zřiď si další = omezený účet pro debily.
chce něco na pc spustit/vyzkoušet/zkopírovat/zavirovat? jistě, ale jen v jeho omezeném účtu. pustit si za klávesnici debila s administrátorskými právy znamená, že jsem stejná lama jako on, a dobře mi tak za vše co tam zprasí.

edit: pokud snad v textu nadužívám slovo adresář, tak pardon. přišel jsem z hospody a jsem v dobrém rozmaru.