Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chyba automatických aktualizací

V liště mám upozornění, že mám vypnuté automatické aktualizace. Rozkliknu upozornění a zobrazí se mi Centrum zabezpečení systému windows a v něm : Funkce Automatické aktualizace je vypnuta. Kliknu na Zapnout automatické aktualizace, ale napíše mi to zprávu : Centru zabezpečení se nepodařilo změnit nastavení automatických aktualizací, a že to mám udělat ručně. Zapnu tedy Ovládací panely > Systém > Automatické aktualizace. Ale zde to mám povolené a dané na automaticky(doporučeno). Pravděpodobě nějaká chyba.
Díky

Mám servicepack 3. Přišel jsem na to, že windows update mi háže chybu 0x80070424. Taky jsem přišel na to, že když zadám postupně příkazy:
net.exe stop wuauserv
regsvr32.exe wuapi.dll
regsvr32.exe wups.dll
regsvr32.exe wuaueng.dll
regsvr32.exe wucltui.dll
regsvr32.exe MSXML3.dll
regsvr32.exe qmgr.dll
regsvr32.exe qmgrprxy.dll
net.exe start wuauserv
shutdown -t -t 5

tak mi to jede. Ale ty příkazy musím zadávat po každém startu windows. Nevíte jak udělat abych to nemusel po každém startu zadávat?