Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ZyXel 660 series - lze nastavit traffic shaping?

Potřeboval bych vědět, jestli jde u modemu viz. výše, nastavit upřednostňování nějakého PC ze sítě, kterou tvoří právě tento modem. Jde mi o to, abych nastavil pvalitnější internet pro jeden PC i na úkor těch druhých připojení.
Díky

Změna předmětu, původně: ZyXel 660 series (host)

t21698.html
Na tomo webu se píše něco o nastavení priorit, ale moc to nechápu. A překlad googlu taky není moc přesný.
Mohl by mi teda někdo poradit s nastavením priorit? Já mam PC připojenej k netu přes síťovej kabel a chtěl bych ten net rychlejsí klidně na úkor jiných PC.