Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na vypalování DVD

Prosím,prosím,mám půjčené filmy na DVD a chtěla bych si je vypálit,měla jsem vypalovací program Ashampoo burning studio 9,ale pořád mi to hlásí chybu.Můžete mi poradit nějaký program na vypalování,ale aby mi to hrálo na DVD přehrávači.:-(:-(:-(

DVD, je-li chráněno proti kopírování, musíš prolomit, což je dnes v ČR nelegální. Pokud je DVD kopírovatelné, můžeš jej zkopírovat libovolným vypalovacím programem, za předpokladu, že máš dostatečně velké (kapacitně) zapisovatelné médium (DVD-R5/DVD-R9). I tak tě upozorňuji, že -R i +R je krapet menší, než lisovaná DVD. Původní DVD lze i zmenšit, ale to asi nepochopíš, když nejsi schopna odpovídajícím způsobem reagovat na triviální, leč zásadní, otázku.

Zjistila jsem že to nemá cenu se s váma tady o něčem bavit,protože vy jste prostě nejchytřejší,a když vás požádá o radu nějaká stará babka,tak prostě nemá šanci,takže půjdu raději štrikovat ponožky,abych tady nezacláněla mladým.SBOHEM,A MOC VÁM VŠEM DĚKUJI ZA OCHOTU,MLÁDÍ VPŘED !!!]:(]:(]:(

zrovna teď si jako mladý nepřipadám, nicméně tohle vše nemá nic se stářím/mládím společné. Nikdo ti nevidí na monitor, my jsme odkázáni jen na to, co nám TY sdělíš. Nikdo zde nemá věšteckou kouli a odhadovat možné problémy, to je neskutečné plýtvání časem rádců, kteří by místo toho mohli radit jiným tazatelům (i proto je před položením otázky vidět takový poučný text ve kterém je stručně popsáno jak se správně ptát).

P.S.: takový přístup ve stylu "poraďte mi, ale honem, já jsem hvězda a můžete být rádi, že se zeptám" mívají spíše dnešní děti (které si neváží cizí práce, jen protože je zdarma), než dospělí, nicméně je možné, že výjimka potvrzuje pravidlo. Já jen dodám, že všichni rádcové na této poradně radí zcela zdarma a velmi často zda zaznějí rady, které mají cenu několika (deseti)tisíc Kč (tolik by totiž stálo komerční řešení problému).