Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače z Visty na Win 7 ze stejného PC

Hojte. Mám PC, s kterým přišly i ovladače. Vše je krásně na recovery partition/recovery dvdckach (spesl, 4, co to vytvori) ale jiz zakomponovane v recovery, takze ne samostatne instalovatelne/stahnutelne. Ovladace vsak jdou sehnat jen obecne, aby neco malo jaks taks fungovalo. Mam Vistu, co je orig s PC, ale nyni jsem si nainstaloval W7 RC, pozdeji prejdu na oem. Jde mi o to, zda je nejaka moznost spustit na PC scan, aby si to vytahalo a nainstalovalo vsechny ovladace z visty a dalo do W7. Dík.

na strankach jsou jen ryze zakladni na GPU, ctecky, atp. Ale treba takovy prijemny OSD menu nwm kde stahnout, pak komplet podporu klavesnice, pac zrovna takovy na prvni pohled 2 zbytecny tlacitka, pouzivam. Dale nastaveni jasu LCD, to taky nefunguje, tak to nejak potrebuju ziskat z Visty, protoze to na stahnuti nikde neni...

Ahoj, od začiatku mám tento počítač a ako vyšiel Windows 7, tak idem na Win-sedmičke. Všetko funguje ako má, na stránke výrobcu sú všetky ovládače. Vistu som dal preč, sformátoval som disk a je to. Funguje O.K. Len ovládače na kartu TV nemajú, poslal som im ich a aj tak ich nedali na stránku. Stiahol som ich úplne niekde inde. Ahoj.