Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Všude odhlášen

Dobré ráno,
já to nechápu,večer sem standartně vypnul notes a šel spát.Dneska ho zapnu a jsem všude odhlášen(email seznam,facebook a dokonce i skype a další).
A aby toho nebylo málo,tak když se přihlásim třeba na seznam email,odejdu z emailu na seznam homepage,tak už zase nejsem přihlášenej.
Můžete mi to někdo objasnit?

díky moc!

Co maš za prohlížeč? Ja mám ten samý problém u Mozily.. z ničeho nic se mi to pokaždem vypnuti mozily odhlásí.
Vyřešil jsem to Operou.. u ni jsem už problém nezaznamenal.
Skype nepoužívám takže nemohu říct. jedine co používám je Miranda a tam heslo a nick zůstává