Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pozadie v emaili?

Ahoj,

chcela by som poslat vianocne prianie obchodnym partnerom. Ako sa posiela email tak aby sa obrazok zobrazil ako pozadie emailu nie ako priloha? Alebo to sa neda ovplyvnit a zalezi to len od postoveho klienta?

Dakujem a pekne sviatky aj Vam :)

Fuj! Posílat přání někde z netu a zadávat tam cizí adresy je špatné. Často se tak sbírají adresy a pak se prodává seznam adres spamerům. Tím, že tam někdo vleze (prohlédnout si zaslané přání), pouze potvrdí, že onen e-mail je funkční a používaný.
Nehledě na to, že je to neosobní a ten kdo to pošle akorát dokáže, že není schopen vymyslet si deset vlastních slov. Takový člověk jako obchodní (a i jiný) partner za moc stát nebude.

Jde to udělat jako zprávu ve formátu HTML, ale jak píšeš. Ovlivnit to, jestli se zpráva zobrazí tak, jak ji vytvoříš se nedá. Záleží jak má kdo nastaveného klienta pošty. Pokud jej má nastaveného pouze v textovém režimu, vidí jen text a obrázky má stejně v příloze (i když jsou nastaveny na pozadí).
Mnohem lépe uděláš, když napíšeš ta slova.

Mozem potrvdit z opacnej strany barikady. Vsetky vianocen zvasty hadzem do kosa resp ani neotvaram. Skor potesi ked obchodny partner posle pohladnicu alebo nejaky reklamny predmet (osobne mam najradsej tricka a pera, ktorych nikdy nie je dost;o)).

Tahle přání se obvykle ani nečtou a rovnou putují do koše.
Navíc se s tím můžeš drbat půl hodiny a příjemce má nastaven jen prostý text,
takže je práce k ničemu. Spíše vezmi nějakou fotku a do ní vlož text,
to bohatě stačí. Zvládne to i Malování, ale doporučil bych klasiku Irfan:

irfanview

Při instalaci zatrhni Images only, slovenčinu máš v příloze.

No jo, jenze to tady vsichni berete ze svyho pohledu. Z mych zkusenosti tipuju, ze 80-90% zenskych (ktery jsou specialistky na tyto kraviny) to cte nebo se na to podiva a nic neputuje primo do kose a dokonce se jim to libi. Skoro stejny procento tech zenskych vubec netusi, ze se to nemusi druhe strane zobrazit a maji radost jak peknou vec poslaly. Proste ne kazdy je IT odbornik a vetsinou netusi, ze by to mohlo par % muzske IT populace vadit.