Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po vista update freeze pc, bsod...

Zdravim, mam problem po poslednich updatech od visty, (prevazne update pro microsoft software - visual studio c++, win media) cca 14 dni zpe to zaclo, z niceho nic se pocitac kazdych par minut zasekne a nejde s nim nic delat, cpu se tvari ze necodela ani ani neni slyset, jen tesne pred odfreeznutim, pricemz potom to prestane a po par minutach znovu. System jsem preinstaloval pred 4 dny, ram, hdd, grafika tested bez chyb (2x 1GB kingston 667MHz, cpu athlon x2 4000, grafika ati 4670, hdd sata 160GB). Po restartu casto hned na zacatku load winu crashne load a hodi error 0xc00000e9 nejaky problem s pripojenym usb zarizenim (pricemz zadne neni pripojene), bios aktualizovan. Pc bezi ok vice jak dva roky. Disk prohlidnut avastem, pote i norton security ale bez vysledku nejakych viru. Moc prosim o pomoc, takto se na pc neda pracovat :( predem dekuji za rady.

Fritz

Daji se usb v biosu zakazat.? , tim bych asi zacal,,

flash biosu ,

vsechno nepotrebne odpoj nech jenom hdd aby to najelo , myska a klavesnice jsou ps/2 ?

nechat prazdne pci sloty (a jine take)

mas moznost vyzkouset jiny zdroj .. ?

Jinak to byva deska.. (pokud os je v poradku)

dneska jsem tady mel pc ktere tuhlo v biosu , a delala to ide mechanika a nemusela byt ani pod proudem