Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s nově sestaveným PC

Zdravím, mám pár problémů s PC, který jsem před pár minutami složil.

Složil jsem již pár PC, ale tohle mě zaskočilo.

CDčko od MSI, od které mám grafiku nechce naběhnout s errorem Problém s write and read memory.

ovšem to by nebyl takový problém, drivery stáhnu, hlavní je, že při instalaci systému jsem zvolil vytvoření sekce na disku, a to 2GB na windows a základní data.

Problé mje v tom, že nyní mi PC vykazuje POUZE! 2gb oddíl a zbylých 318 na žádném oddílu není. Prostě se mi zredukoval disk z 320 na 2GB. Prosím o Vaše rady jak z této nepříjemné situace, za kterou si asi nějak můžu sám ven. Děkuji :)

Udělej instalaci znova, rozděl 30-40GB + zbytek. Jinak pravý myš na Tento počítač-
Spravovat-Správa disků, tam bys měl vidět oddíly, případně je aktivovat atd...
Hlavně nevytvářej dynamický oddíl.
Zkontroluj u DVD mechaniky kabely, musí ji vidět BIOS. Pokud bys měl ATA DVD,
tak pozor na správné nastavení jumperů.