Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Counter Strike 1.6 pres internet?

Jak vyštelovat Counter Strike 1.6 pro hru přes Internet?
Na obou stranách je veřejná IP adresa, a když založím hru, tak se stejně akorát ukáže "Starting local game server" a když kolega dá Find server a do Favorites dá mou IP tak to stejně nenajde.
Já se tedy ptám, jak na to?
Pak tam jsou ještě položky jako Spectate a Internet někdy to tam najde plno nějakých serverů a někdy 0. A stejně se na spousty z nich nejde připojit..

Jak tedy na to? Při hraní se dvěma PC, která jsou zapojeny do jednoho switche problém není, a to se ty PC v síti vzájemně nevidí. (Klient sítě MS Microsoft je vypnutý) Tak jak tedy na hraní přes Internet?

Pokud máš originál jede přes steam a hrát můžeš třeba na www.gamepark.cz. Když si dáš přezdívku Mirek_5verejnych tak se přiřítí MM_tank a dostaneš takovou nakládačku žes to ještě neviděl. Pokud máš cracklou verzi tak se nediv že nejede... jedině to hamachi plus návod jak to správně pustit. Jestli hamachi nechceš je to tvůj mínus a zahrajes si jedine na písku.

Nezahraje někdo (CSS ?)

Jak jsem to v létě hrál půl hodiny tak jsem byl asi 9x zabit, kolega 2x zabit a další kolega cca 11x zabit.
Taky záleží v jaké je člověk pozici, pokud si někdo nahodí mapu Estate (Nebo tak nějak) a vždycky je venku a zbytek vevnitř tak je skoro jasné, že ten venku to má snažší.