Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno dokončení stahování

Ahoj, potřeboval bych nějáký program, který mi dokáže ze souboru .part znova stáhnout soubor. Už jsem měl stažených 99%, jenže sem omylem kopnul do zásuvky a něják se mi podařilo vypnout počítač. Mám soubor .part z Firefoxu, ale nemůžu nikde najít program který by mi to dokázal znova otevřít a dotáhnout to 1%. Stahoval jsem to asi 2 hodiny (mám pomalé připojení) a fakt se mi to nechce stahovat znova. Vím, že to existuje, ale nemůžu to nikde najít. Díky.

Mglaedr

Kdesi jsem četl tento postup.
Uložit si nedotažený part někam jinam. Znovu začít stahovat to samé, stačí chvilka.
Prohlížeč a zdroj musí umožnit pozastavit stahování.
Pozastavit a odstranit ten nový part a podstrčit ten nedotažený.
Dát pokračovat ve stahování.