Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaheslovaný HDD

Zdravim,
doma mam pc,na kterém sem strašnou dobu nebyl,a nedávno sem si vzpomněl že tam mam plno fotek,které bych potřeboval. Ale problém je že sem zapomněl heslo od windows (XP). Poradíte mi jak se zbavit toho hesla nebo se tam prostě nějak dostat abych mohl z toho HDD ty fotky a data dostat? Předem moc díky

Až teďka jsem se k tomu hdd dostal,omlouvám se za dlouhé neodpovídání..
Takže bych potřeboval aktuálně nějaký program díky kterému bych se dostal do dokumentů na tom zaheslovaném HDD,mam ho připojený přes extérní box. Do program files se dostanu,ale do Dokumentů ne,to mi to heslo nepovolí. Nejhorší je že na to heslo si nemůžu vzpomenout. Tak bych vás poprosil jestli neni nějakej jednoduchej program abych se dostal do dokumentů a mohl si tam odtud zkopírovat fotky,předem díky moc