Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP adresa - jak poznám, jestli je veřejná?

Dobrý den. Chci se zeptat. Když mám v Pc zapsanou jinou IP, než která se mi zobrazuje na nějakejch stránkách, který zobrazují IP adresu, to je veřejná IP adresa? Mohl by mi to nkdo vysvětlit prosím? Mám v tom trošku zmate. Děkuji.

Změna předmětu, původně: IP adresa (host)

kontrola: mojeip.cz

příklad:

Vaše IP adresa je : 80.82.150.38
Vaše interní IP adresa je : 192.168.0.11

je jasné že tučná interní adresa je za domácím routerem. aby byla moje adresa (na wan vstupu mého routeru) veřejná, musela by to být ta 80.82.150.38. já tam mám však jinou - interní providerovu "desítkovou", čili neveřejnou.