Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrznutí PC

Mám problém se zamrznutí PC. Stává se mi to většinou,když jsem na internetu. Kurzor myši přestane reagovat, klávesnice taky nejde a z reproduktoru vychází hučení. Musím ho restartovat přes bednu. Po restartováni jede v pohodě, ale po určité době se sekne zas. A přitom je PC čerstvě naformátované. Mám Win XP. Když jsem tam, měl Win 7-tak se to nestalo,ale měl jsem ho nainstalovaný jen asi týden,protože mi zpomaluje PC. Je možné, že je problém v XP? Mám zkusit naistalovat jiné XP? Nebo v čem je prosím problém? Děkuju za pomoc

Odporucal by som ti zohnat si live cd linuxu a skusit nabotovat aby sa vylucilo ze je poskodeny HW. Pripadne skusit nudzovy rezim.(ci ide v pohode)
PS: Dennik udalosti najdes /pravy klik na tento pocitac/spravovat/zobrazovac udalosti/
Je ta instalacka original? Ak nie skusit reinstal s inu...
Presvedc sa ze ovladace su pre XP a pre tvoj konkretny hardware, popripade skus stiahnut novsie zo stranky vyrobcu dosky...