Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde spustit pc a ozývá se jen pípání

při zpuštění pc mi stroj vydává nelibé tóny značící zřejmě abych rozmrazil peneženku a přál si něco železa do svého pc. nic mi při tom nenaběhne a jen to vydává dva střídavé zvuky. může to být harddisk? nedávno jsem měl problém s dlouhým nabíháním pc a bylo mi řečeno, že to muže být známka odcházejícího hdd.můžu zjistit nějak sám, o jakou příčinu se jedná?

no nevím jak se ta výměna dělá,ale zkusil jsem odejmout větrák a ze žebrování jsem dostal dost velkou vrstvu prachu. a pak při zpuštění mi začaly nabíhat windowsy. ovšem při tom počátečním načítání s logem windows se obraz zasekl ,takže jsem restartoval a opět to začalo pískat.

ANO! myslím že víme v čem je problém...tím jak jsi sundaval FAN tak jsi chladič více přitiskl a potom to lépe chladilo a při nabíhání se to zahřálo natolik ze to to pc vyplo...sundej chladič (ta železná trapárna pod větrákem) a uvidíš cpu...opatrně z chladiče a z cpu sundej starou pastu a nanes novou..dá se sehnat kdekoli v pc obchodech a cena není nijak závratná...potom nanes do středu cpu velmi tenkou vrstvu rozetři a vrat chladic a pc by mel..

Ked PC pipa tak napis jak presne pipa.
Harddisk to byt nemoze (a zistis to jednoducho tak ze ho odpojis a zapnes PC bez HDD. Ked bude pipat tak to nebol HDD).
Pipanie hned po zapnuti (bez obrazu) zvycajne znaci nejaky problem so zakl.doskou, RAM, alebo grafikou. Prip. prehriatie alebo nezapojeny/vadny vetrak CPU FAN apod.