Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Nemohu se připojit na nezaheslovanou Wifi souseda

Zdravím,

odedneška se nemohu připojit na nezaheslovanou Wifi souseda (tedy připojím se, ale ne k internetu), píše to "Omezené nebo žádné připojení". To bych chápal, ALE na druhém PC to jde vše OK. Mohl mě nějak zablokovat přístup? Nemohl jsem něco změnit v nastavení..?

Předem děkuji!

Změna předmětu, původně: WIFI (host) (karel)
lock (karel)

Pochazim z dediny a sadari, kteri meli sad neoploceny, vicemene pocitali s tim, ze se jim neco ztrati. My jsme chodili krast ovoce, dnes se fetuje a chlasta. Takze pripojeni na nezabezpecenou wifi beru jako mensi zlo, navic nikdo z nas nevi, jestli o tom treba soused vi nebo nevi.

Ale na 99% vime. Pokud by to mel se sousedem domluvene, pta se, proc to najednou nejde a jak nastavit zarizeni, aby to slo. Navic pripojka pro bezne koncove uzivatele zakazuje poskytnout pripojeni dalsim osobam bez souhlasu poskytovatele, takze by se porusovanim podminek (sousedem) nechlubil.

PS: tady je potvrzeni o sousedove nevedomosti, tudiz nelegalnosti...

Mohl mě nějak zablokovat přístup?

Krato, nikdy ti nebylo ja nevim 10-15 let(mysilm, ze mu vic nebude)? Nikdy´s neukradl jabko, hrusku nebo tresne? Ja myslim, ze kazdy normalni clovek i v tom veku jasne vidi rozdil mezi vykradenim bytu a ukradenim jablek v sadu. To ze to tady michate dohromady je smutny. Naposledy sem k tomu neco pisu, nema to smysl. My nevime, jestli on krade a pokud krade, je to jen jeho vec.