Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Java - debug

Dobrý den,
stahnul jsem si NetBeans IDE 6.8 a jdk-6u17-windows-i586.
Oba programy jsem naistaloval, spustil NetBeans. Udělal jsem si takový základni prográmek.
Po scopmilováni se to zobrazilo dole v debug, kde se ukázal výsledek.

Mno ale co mám udělat proto abych to měl puštěné standartně v příkazové řádce?
Když dám Debug mani project tak to vypíše tento error

Have no FileObject for C:\Program Files (x86)\Java\jdk1.6.0_17\jre\lib\sunrsasign.jar
Have no FileObject for C:\Program Files (x86)\Java\jdk1.6.0_17\jre\classes

Pokud se nepletu, a pamatuji dobře tak jsem přes Debug compiloval c++ přímo do exe souboru.
Děkuji za rady

tak jsem přes Debug compiloval c++ přímo do exe souboru

Nechapu souvislost. NetBeans jsou pro Javu a vystupem je bytecode. Ten si pak přebere Java Virtual Machine... Java ma filosofii "write once, run everywhere". To co pises plati pro C.