Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hodnota sestavy

Zdarec,
chtěl bych prodat tento starý počítač, na kolik byste ho ohodnotili ?
CPU : AMD athlon xp 2000
RAM : 256mb ddr
MB : nějaká MSI
HDD : 40 GB seagate ATA
Graf. : GF mx4000 64 mb 128bitu
Optická Myš a kláveska genius
Vypalovačka CD LiteON 32x 8x 32x,
CD rom 32x

za kolik prodat bez monitoru ?

vzhledem k tomu že sem sám viděl jak něco takového koupil známej /stejný cpu, ram, 80g, gf 4mx, nová lg vypal, nová skříň/ za 13papírů tak věřím žer blbci ještě existují. tak hledej. pochopitelně teď chodí otravvovat mě s hrama...jestli nechceš někoho natáhnout podívej se kolik stojí něco podobnýho v podobný nejbližší konfiguraci (odhad je 7500-8000kč s daní) odečti od toho něco za to že je to pomalejší a 3roky používaný a jsi úplně jistě pod 5ti tácama a ještě si myslím dobrej kšeft prot ebe

pc šli dost dolů