Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač pro monitor Asus vw192s

Dobrý den,
četl jsem spoustu starších přzpěvků na téma monitor ASUS vw 192s a zjistil jen to ze ovladač nikdo nemá, tak bych se chtěl zeptat jestli se třeba něco nezměnilo.....pro jistotu uvedu grafiku: ATI SAPHIRE HD 2600 pro.
děkuji za odpověď.

Změna předmětu, původně: vw192s (host)

On už si tady nikdo nepamatuje problémy s tímhle monitorem - nemožnost nastavení nativního rozlišení 1440x900 . Vypadá to, že se nic nezměnilo - u ASUSu žádná změna.. u nVidie snad šlo v ovladačích upřesnit vlastní nastavení, u ATI zřejmě ne. Zkus software na změnu rozlišení, třeba:rc.php