Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak zapojit wifi k internetu od O2 s modeme sagem F@ST tm 840 USB

Vím, že toto téma tady je mnohokrát omýváno. Ale nikde jsem nenašel přesný problém. Kamarádka používá internet od O2 s modemem sagem F@ST tm 840 USB (http://www.cz.o2.com/public_conver/d/b2/4e/113624_ 142287_sagem_navod_ke_snadne_instalaci.pdf) z kterého vede usb konektor do PC (internet). Lze k tomuto nějak napojit router, aby mohla být připojena k intentetu přes wifi (notebook) a zároveň byl zapojen internet v PC přes USB? Pokud ano, prosím o radu v podaní pro úplné laiky... :-(

Předem Děkuji

Achylos

Děkuji všem za užitečné rady.

Jen pro zajímavost:

Kamárádka volala na O2 a tam jí nabídli wifi/modem za 1600 Kč. Našla tedy jiného poskytovatele, který nabízí toto zařízení za 1 Kč. Volala po té na O2, že ruší smlouvu (má již už 6 let). Dneska ji volali a vyptávali se proč tu smlouvu ruší a ona jim to vyklopila polopatě jak to je. Za hodinu volali znova a posílají ji ten wifi/modem zadarmo. :-D

Achylos