Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Page rank poradna.net

Minule ste tu vraveli ze aky google page rank ma poradna.net (nepamatam si tusim ste vraveli ze 5 alebo tak nejak, nechce sa mi hladat). Avsak na tejto stranke google_pagerank.php som zistil zevraj ma page rank 0... je chyba v tomto meratku (alebo ako sa to vola :-D ) alebo sa to zmenilo? :?:

LucKobRa

Diky za link. Neuberam, fakt som to chcel vediet ci blbne hento co som poslal :-) Maj sa. (inak zistil som to ked som sa chystal optimalizovat moju stranku).

BTW docital som sa ze si mozem zvysit page rank ked budem mat viac odkazov zo stranok, ktore maju vysoky page rank. Za taky odkaz sa bude ratat aj odkaz co bude pri mojom mene v tejto alebo inej poradni? :)) to by bolo fajn hehe. Tiez mi pomoze aj registrovanie do katalogov? (zoznam, atlas...) Dik.

LucKobRa