Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahravani videa z webu. Jaky jednoduchy SW pouzit?

Ahoj,

hledal jsem neco po netu i tady a zatim jsem nenasel nic vhodnyho. Potrebuju programek, ktery by byl nejlip free, umel by nahravat video z web stranky, na kterou je prenaseno nejakou web kamerou jako live z nejakyho mista na zemi. Program by to mel byt jednoduchy, maly a nemel by nejak zasrat pc nejakyma kodekama nebo necim (pokud jsou k tomu nutny). Nevite nekdo o necem takovym? Nasel jsem jich celkem dost, ale nechce se mne jeden po druhem zkouset a tak je lepsi, kdyby nekdo neco pouzival a doporucil.

Dik.

A mohli bychom misto lesteni kristalove koule vedet priklad nejakeho toho "videa"? Napriklad u nekterych webkamer to totiz je jednou za konkretni casovy okamzik refreshovany staticky obrazek.

Konkretni adresy u sebe nemam, protoze jsem na jinym pc a i kdybych mel, tak je to jedno, protoze je to z vice webu, ale nikde to nefunguje tak, ze by se to zastavovalo a refreshovalo treba jednou za 10s, jako treba videa z live cam z Parize. Proste to porad jede, jako bys tam mel televizni stab a on to vysilal do televize, akorat ze tohle je nonstop a ja si chci obcas neco z toho nahrat, to je vse.

Pokiaľ neuvedieš presné údaje/parametre toho live videa (čo asi neuvedieš)... nedá sa Ti nič konkrétne poradiť.
Ak nevieš o čo ide, aspoň daj konkrétny odkaz na video - potom Ti dám odpoveď, či je to možné a ako nahrávať...
Keďže sa s veľkou pravdepodobnosťou (aspoň tak píšeš) jedná o LIVE stream, určite je použitý "špeciálny" protokol na prenos údajov.
A aký?
Zatiaľ si neprezradil nič...