Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co si myslíte o Antiviru: AVIRA ?

Čaute
Nedavno jsem kupoval NB pres akukce pro domácí použití pouze na Net (Acer Aspire 3100-s webkou) Chci se zeptat jaky antivir doporučujete.. Potřebuji nějaký free a takový který nebude příliš zatěžovat ,,stroj,,.

Nyní mám naistalován ant. Avira (dříve jsem ho pužíval na svém stolním PC) tak se hci zeptat co si o něm myslíte? pro domáci použití je asik zcela dostačující že?

Avira - chvílema falešné polachy, AVAST blbne taky, nedávno někomu tady
naházel pár exe souborů do truhly a už se s tím nedalo nic dělat,
u mně zatím na jednom HDD držkoval na SpyBot + 2 další falešné poplachy.
Zatím jsem nejspokojenější s free AVG 9, s AVG dlouhodobě.

http://free.avg.com/cz-cs/stahnout-avg-anti-virus- zdarma

Akorát při instalaci promysli, zda se ti hodí Link Scanner.