Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový DELL vostro 1220 - místo vypnutí zatuhne

Vzpomněl jsem si včera, jak všichni pořád nadáváte na Acery, tak vám chci sdělit, že nově zakoupený (viz výše) s WXPP na něm, a před vypnutím hezky zatuhne, obrazovka modroučká a nehybný kurzor myši.

Jelikož mám bohaté zkušenosti s notebooky Acer, šel jsem najisto, zakázal jsem v ovl. opanelech kameru, a už to fachá, vypíná se krásně!

Je mi jasné, že nový ovladač asi pomůže, ale nechápu, proč to nemůže fungovat hned po zapnutí (Acery se jeden čas vyznačovaly totožnou závadou).

Holt ty DELLy už nejsou, co bývaly, mám pocit že následují Toschibu, co se týče levnosti výroby.

Ono dovolil by som si oponovat. Ze by tu niekto prioritne nadaval na softverove vybavenie Asusov a Acerov? Nejde skor o:

- prehrievanie
- spracovanie
- vaha
- servis
- nechutny display (vec nazoru)

?

Skuste si dohladat tie "nadavacske" thready a urovnajte si fakty.

Nahrál jsi mi na smeč:

- přehřívání - tyhle mrňavé notebooky po nějaké době, až se pořádně zapráší, tak obvykle odejde teplem grafika (DELL mění v záruce - bod pro něj!)

- zpracování je dobré ( ženský nad tím kouskem kvokaj, je celej v červené metalíze !)

- váha - všude se udává u tohoto notebooku váha 1,5 kg, jenže já ho dal na váhu (ajaj 2kg přesně !)

- servis - ten u dellů funguje bezvadně

- diplej u tohohle kousku žádná sláva, mrňavý a hrubý, LED by byl zase o další tisícovku dražší, a stejně maličký - kolem displeje je úplně zbytečně asi 1,5cm tlustý rámeček(IMHO)

- softwér na tom skoro žádný, na rozdíl od Acerů, to máš pravdu.