Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem programek na prolínání obrázků

ahoj,shaním nejaky jednoduchý program ...kam by se vlozili 2 fotografie .JPG a ty se v intervalech porad menily v nejakém efektu,treba ze se obrací stranka nebo kostičky....no vzdyt asi víte co myslím...díky za rady.Pokud mozno free ...

Aha ono to nedělá klasické bannery, ale prolínání fotek. Ještě ke všemu to udělá velké. To by ale mohla být výhoda, protože by to šlo natočit v CamStudio, které to pak převede do flash a šla by tak "odříznout" i závěrečná reklama. Možností to má hafo.