Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobilní internet

Dobrý den,máte někdo praktické zkušenosti s rychlostí mobilního internetu k noteboku od O2 a Ufona.Jaká je praktická rychlost.Někdo říká,že je to natolik pomalé,že jde o vyhozené peníze.Děkuji

No ,já tomu moc nerozumím,ale chtěl bych mobilní internet,který by byl alespoň přijatelně rychlý.Ufon nabízí kreditní internet,O2 za 15O kč mobilní internet jako navíc k pevnému Adsl.Nevím jaký bych tedy měl koupit modem?

Do mobilu jako nouzovku pro hledání spojů, počasí a tak? Nebo k notebooku, a jako plnohodnotnej internet? Máš nebo nemáš představu o tom, co znamená FUP 150 MB za měsíc? Kolik je pro tebe přijatelně rychlej? A na co? Na maily? Na video? Na telefonování?

Prostě se víc rozepiš kde a jak a na co bys ho potřeboval.

Pavel

Zajdi do O2, kup si předplacenou kartu, aktivuj data a za 150,- měsíčně (a to ti dají na vyzkoušení zadara myslím měsíc)se připoj přes telefon na na notebook. Pusť si Operu přes Turbo, nebo Minioperu přes emulátor a ve městě pojedeš jak blesk přes HSPDA a mimo město přes GPRS rychleji než u T-mobile.
Nechci O2 dělat reklamu, ale měl jsem internet u T-mobile od prvního dne co jej začali poskytovat.Docela mě unavilo, že když jsem platil 250,- měsíčně, tak jsem často doplácel 200 - 400 za data navíc. Stahování se musí platit zvlášť FUP je 100.
O2 je jedno přes co jedeš, FUP je 150 a navíc neplatíš nic.:-D