Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde stáhnout WMV kodeky

-- Zdravím. Mám drobný problém - potřeboval bych odněkud stáhnout novější WMV kodeky, nemůžu totiž přehrát novější videa (MV2 player, win2k). Nechci totiž stahovat nový Windows Media Player (teď mám verzi 6.4 - ten starý, škaredý :-)). Kde ty kodeky (popr. balíček kodeků) stáhnout? THX.

To Fuente:
Jenže WMPclassic nepřehraje *.WMV, u některých těchto souborů se při přehrávání WMP6.4 rozpadne po chvíli (během přehrávání) obraz, některé novější už nepřehraje vůbec. Pokud se přehrává BSPlayerem, tak v prvém případě se přehraje soubor celý dobře (takže kodekem to zřejmě není), v druhém napíše neznámý formát. Proto se ve shodě s Krizkinem domnívám že jsou dělány v novější verzi WMV kodecu která zřejmě s WMP6.4 není compatibilní.

-- Podíval jsem se na první odkaz, který mi poslal Fuente (BTW: To, že je WMP Classic škaredý jsem řekl jen proto, aby každý hned věděl, který myslím. Tak si to tak neber, Fuente :-D), a zjišťuji, že si ze mě dělá srandu i Microsoft - stáhl jsem si tam "Instalační balíček kodeků pro Windows Media Player 6.4" - při instalaci se objevila tato hláška:
"Microsoft Windows Media Player 7.0 or greater is required for this installation. Please install Microsoft Windows Media Player then run this setup again.". WTF? ::)

Mirek: Jak říká janík - měly by se stáhnout, ale nestáhnou.
P.S.: neboj, radši už ti toho smajlíka nebudu posílat, ale nedalo mi to :-D

Jinak, zkoušel jsem i návod, který jsem našel tady problem-s-wmv-videem . Ale pořád nic. Akorát jsem si ještě znepřátelil Winamp, který mi při spuštění hlásí, že mu chybí knihovna wmidx.dll (pak ale hraje bez problémů).