
skryté nastavení bios
Dobrý den, chci se zeptat jak v biosu povolit skryte nastaveni. Mam desku GIGABYTE M56S-S3 , v manualu je napsane neco o Ctrl+F1 - kdyz to zmacknu nic se porad nedeje. Muzete mi poradit co s tim ? Dekuji
Tak uz jsem na to prisel. Ale potrebuju se jeste zeptat tedka taktuju procesor a dostal jsem se jen na FSB 210mhz z puvodnich 200. Kdyz dam vic 212mhz tak se pocitac zapne, ale na monitoru blika kurzor a jeste sem si vsimnul, ze to pise o pametech DDR2 553mhz... Podivam se tedy do CPU-Z a je tam DRAM Freguency 315mhz takze nativne 630mhz. V biosu mam nastaveno 667mhz. Muze mi nekdo vysvetlit v cem delam chybu ? Dekuji
Tak to jsi borec! Hlavně to nikomu dalšímu neprozraď, ať si na to taky každý musí přijít sám, že?
Tak to vím úplně přesně. Taktuješ a nic o tom nevíš.
Budu te muset sklamat, ale uz jsem to vyresil snizil jsem pameti na 533mhz a uz to jede dal.
Zrejme delal chybu v tom, ze nepouzil CTRL+F1 ale pouze F1 klavesu. Viz jeho prispevek:
Spíše dělal chybu v tom, že mačkal trojhmat "Ctrl" "+" "F1".

To se mi nedávno stalo. Někomu jsem napsal klávesovou zkratku a furt že to nejde a nefunguje a až snad za půl hodiny jsem z ní dostal, že mačká postupně za sebou ty tři klávesy (že to píše).
Nový počítač, ještě na něm neumí ani klávesovou zkratku a už taktuje
To bude mít taťka radost, hlavně až mu zmizne všechno účetnictví co tam pracně narve.
Už vidím další dotaz: "Nejde mi spustit megasuperrychlehonem3D hra a nejlepší antivir mi hlásí trojského koně."
Jste magori no... nejsem takovy blbes abych mackal tri klavesy najednou.
Máš pravdu, to dělají jenom blbci. Třeba Ctrl + Alt + Del normální člověk tvého ražení nezmáčkne.
Mačká to postupně po jedné i s těmi plusky
A co cekas, kdyz na 3 otazky das jen pul odpovedi, aby se nekdo, kdo ma podobny problem nic nedozvedel?
Ano. Jsme magori, kteri ocekavaji (ne pro sebe - pro potencialni "hledace" odpovedi na sve problemy) roz(h)reseni. Opatruj sve nabubrele ego a uz sem mozna ani neloz.