Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem explorer

chtel jsem si nainstalovat IE 8, a nvm jak ale ted nemam nai pc ani zakladni explorer, na plose mam jen tapetu, nejde spustit pres prikazovy radek, nejde vratit o tyden, neni ani v nouzovem rezimu nvm co mam delat dik.

Nemusíš být mistr. Jen se neumíš asi vyjadřovat... Poradí ti tady hodně lidí, rádo. Ale je potřeba v dotazu popsat co se stalo, co nejde, od kdy to nejde, co jsi před tím dělal. Vhodné je i napsat, jaký máš operační systém.
Třeba takto:
Mám Windows XP SP3, instaloval jsem program xy, po restartu nenaběhnou ikony na ploše, případně ještě nefunguje __________. Zkoušel jsem dělat to nebo ono, ale je to stejné. Co ty na to?