Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zapnout PC

Prosím o rychlou radu. Kamarád si koupil PC a nejde mu nastartovat. Při zapnutí jen pípá. Zkoušel jsem jiný zdroj ale bylo to to samé. V čem může být problém?

To byl nový PC? Kamarád si jej před koupí nenechal předvést? Konfigurace je tajná? Ach jo...

Pípání při zapnutí se tu řeší každý druhý den - že bys použil hledání? Možná se uvolnil nějaký kabel nebo třeba paměť ve slotu atd... Podle počtu a frekvence pípání se dá zjistit, v čem je problém -> Google "beep codes"

nene nový nebyl. Fungoval do té doby než se vyměnil zdroj. KOnfigurace AMD Athlon X2 5000+, 2GB RAM, ATI Radeon x1650pro 512MB, Zdroj 350W.
Zkusím teda něco ale vyměnoval sem celý zdroj za jiný a všechno zapojil a nešlo to zase.

Tak si bud nezapojil vsechno (dodatocne napajanie doska, grafika, vetrak do konektora CPU FAN, atd), alebo si manipulaciou nieco povytiahol apod. Skontrolovat ze su RAM a grafika poriadne zastrcene, skusit len jednu RAM. Skusit clear CMOS. Overit ze chladic sedi dobre a ze nikde neni skrat dosky na kejs apod.
A neprezrad nam jak presne to pipa, my sme predsa klub jasnovidcov.

Inac moze byt ze tam davas moc slabe zdroje.