Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade počítače

Dobrý večer,
před týdnem mi odešla deska Asus A8N SLI SE (socket 939). Stímto socketem se u nás v městě zrovna po bazarech neroztrhl pytel a asi bych měl strach za něco takového kupavot na Aukru. Prostě jsem přemýšlel, že zakoupím novou desku + procesor /dvoujádro/ + paměti. Doma mám 400w zdroj, Graf.kartu ati 800 extreme 256mb , bednu dva hdd po 250gb(SATA).
Potřeboval bych poradit jakou vhodnou základovku mám zvolit +procesor + paměti. Celé do toho mohu investovat 4000-5000 kč. Nejnáročnější hru ( a vlastně jedinou) co na tomto počítači bych hrál je Arma (první díl). Jinak úprava fotek, občas film, internet, OS Win XP home

Děkuji za radu.

Někdy je lepší cizí slova nepoužívat a napsat třeba "Modernizace".
Změna předmětu, původně: Ubgrade počítače (host)

Pro mnohé z vás možná bude můj dotaz znít divně, ale nejsem v IT tak aktivní bych do toho viděl.

Tedy zde jste mi poradily desku+Ram+CPU za cca 5000 kč. Myslím, že by mi to za 500kč dali dohromady v dobrém obchodě. Potud OK. Když kouknu na aukro tak se počítač postavený na dvoujádře AMD X2 pohybuje kolem 4500 kč. Nový se zárukou bez HDD (to mi vyhovuje) http://www.aukro.cz/item852143408_za420_nejlevnejs i_dvoujadro_vanocni_akce.html ale jinak komplet se zdrojem a bednou.

Kde je háček?